SERIGRAFIE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

tricouri de imprimat

3 participanți

In jos

tricouri de imprimat Empty tricouri de imprimat

Mesaj  popescu Joi Aug 23, 2012 12:12 am

am de imprimat 10 tricouri rosii cu alb pt un prieten
Vreau sa imi indici o vopsea alba nepretentioasa si ieftina:nu am conditii de uscare la temperatura.

popescu

Mesaje : 1
Data de înscriere : 22/08/2012

Sus In jos

tricouri de imprimat Empty RASPUNS

Mesaj  Admin Lun Aug 27, 2012 5:19 am

Pentru 10 tricouri (de bumbac sper) recomand cerneala pe baza de apa cu catalizare la rece sau plastisol. Nu stiu de unde esti dar e posibil ca cerneala+catalizator+cheltuieli transport sa coste astfel incat sa fie mai rentabil sa mergi la o firma de serigrafie si sa le faci.oricum fara avrea sa fac reclama ai in Bucuresti o firma de unde poti cumpara o cantitate minima de 250gr.(incearca Aqadir alb +catalizator).
Oricum fii atent pt ca imprimarea alb pe rosu este pretentioasa!!!!!!!!!!!! Apropo:daca suprafata de imprimat e mare sper ca ai o sita de 40.........daca nu = plastisol.

Admin
Admin

Mesaje : 8
Data de înscriere : 09/08/2012

https://serigrafie.forumgratuit.ro

Sus In jos

tricouri de imprimat Empty tricouri

Mesaj  C.Eduard Lun Aug 27, 2012 9:52 am

Salutare,sunt interesat de serviciile dumneavoastra pentru o colaborare de lunga durata in viitorul apropiat..as vrea sa imprim in jur de 500 de tricouri negre poza/logo'ul clubului de poker de care apartin.M'ar interesa un pret / oferta la aceste 500 de bucati.
Inca ceva,tricourile trebuie achizitionate de mine sau dispuneti dumneavoastra de ele ? .. astept un raspuns,multumesc !

C.Eduard

Mesaje : 1
Data de înscriere : 27/08/2012

Sus In jos

tricouri de imprimat Empty TRICOURI

Mesaj  Admin Mar Aug 28, 2012 8:46 pm

PENTRU EDUARD,
Nu asta era ideea forumului, dar ca sa iti pot da o oferta as avea nevoie de cateva amanunte.Ar trebui sa vad sigla clubului - in principiu m-ar interesa nr de culori din sigla.Da am tricouri negre bumbac 165 gr/mp la un pret f bun si o imprimare discharge pe negru da niste culori vii si moi,fine Cel mai bine ar fi sa discutam in privat(tudor.florin@yahoo.com).

Admin
Admin

Mesaje : 8
Data de înscriere : 09/08/2012

https://serigrafie.forumgratuit.ro

Sus In jos

tricouri de imprimat Empty Re: tricouri de imprimat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum